BEZPŁATNA WYCENA

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą szeroką gamą produktów z segmentu
SPA & BEAUTY.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ INTERESUJĄCEGO CIE PRODUKTU!

BEZPŁATNA WYCENA
ZADZWOŃ! - 502 170 567, 501 750 267
Pn – Pt 8.00-18.00
ul.Wojska Polskiego 200B, 25-204 Kielce
 

WANNY I BASENY

WANNY DO HYDROMASAŻU

Korzystanie ze spa to nie tylko dobra rozrywka, ale również korzyści zdrowotne. Hydromasaż pozytywnie wpływa na następujące czynniki:

Stres – sesje w spa ograniczają odczuwanie stresu i jego negatywnych konsekwencji, takich jak płytki i niespokojny oddech, szybsze bicie serca czy spowolnione trawienie. Pod wpływem ciepłej wody i relaksującego masażu, osoba korzystająca z kąpieli odczuwa odprężenie, rozluźnienie mięśni czy uwolnienie od niepokoju. Dodatkowe korzyści to obniżenie ciśnienia krwi, a także likwidacja bólu głowy i chronicznych dolegliwości związanych ze stresem.

Sen – według Narodowej Fundacji na Rzecz Snu (National Sleep Foundation) już jedna kąpiel dziennie pozwala na efektywne radzenie sobie z bezsennością. Ciepła woda sprawia, że wewnętrzny „termostat” ludzkiego ciała naturalnie obniża temperaturę po odbytym seansie, pozwalając na głęboki, odprężający sen. Dodatkowo łagodzi napięcie mięśni, sprawiając że rano czujemy się jeszcze bardziej wypoczęci.

Leczenie – hydromasaż przyspiesza naturalne procesy lecznicze organizmu, w odróżnieniu od lekarstw, alkoholu czy środków odurzających, jest naturalnym środkiem zaradczym, nie powodującym efektów ubocznych. Masaże w spa łagodzą ból, ograniczają zmęczenie i wyczerpanie po ciężkim dniu czy sportowych treningach, a także obniżają ciśnienie krwi. Ponadto przyspieszają wydzielanie endorfin, także stymulują proces usuwania toksyn z organizmu, które zastępowane są przez tlen oraz substancje odżywcze.

Bóle artretyczne– sesje w spa, dzięki połączeniu ciepła i masażu, łagodzą objawy artretyzmu. Dzięki wyporności wody, waga ciała zmniejsza się o 90%, uwalniając je od napięć mięśni i obciążeń stawów, co z kolei pozwala na łatwiejsze wykonywanie ćwiczeń. Hydromasaż pomaga utrzymać elastyczności więzadeł i stawów, a także przywraca ich siłę i giętność, chroniąc przed urazami. Kąpiele w ciepłej wodzie ogrzewają stawy i zmniejszają ich obrzęk, a tkanki kolagenowe stają się bardziej elastyczne, co ułatwia poruszanie.

Cukrzyca – terapeutyczne kąpiele dostarczają korzyści zdrowotnych osobom cierpiącym na cukrzycę typu 2 (Diabetes Mellitus). Przede wszystkimi zmniejszają poziom cukru we krwi, zapewniają lepszy sen i skutkują lepszym samopoczuciem. Rozwiązanie to jest szczególnie atrakcyjne dla pacjentów, którzy zalecanych ćwiczeń nie są w stanie wykonywać w normalnych warunkach.

Relacje interpersonalne – korzystanie ze spa pozwala również na zacieśnienie więzi międzyludzkich. To świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną oraz doskonałe miejsce na pogawędkę z przyjaciółmi. Kąpiele w ciepłej wodzie zapewniają rozluźnienie i odpowiedni nastrój co sprzyja prowadzeniu rozmów – o czym wiedzieli już starożytni Rzymianie.

Jesteś zainteresowany wannami lub basenami?

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POBIERZ KATALOG FIRMY SUNDANCE

Facebook